Talvekool 2024

26.03.2024

2024 aasta talvekool on jälle peetud.

Osalejaid oli kõikidest Eesti gruppidest, meeleolu oli lõbus ja esinejad huvitavad.

Alustasime tõsiselt, gestalt-terapeut Kaire Talviste loenguga nartsisimist. Teema, mis on kahjuks alati aktuaalne, sest nartsisiste on meie hulgas kõikjal. Loengu ajal tekkis mitu korda aktiivne arutelu, kus grupiliikmed jagasid ka enda isiklikke kogemusi.

Jätkasime juba palju lõbusamalt, kui Ulaka Kaunitari perenaine Kirki Kubri avas oma ja asus tutvustama  vallatuid mänguasju. Kõik said surisevaid lelusid ise käes hoida. Kauniks kingituseks tegi Kirki ka tugigrupi liikmetele sooduskoodi Ulaka Kaunitari kauplusesse.

Siis aga astus sisse õhtu üllatuskülaline: armastatud näitleja Ülle Lichtfeldt. Kuulati huviga, esitati küsimusi ja naerda sai kõvasti.

Pärast maitsvat õhtusööki oli aeg teiseks üllatuseks ja see oli karaoke.

Alguses oli häbelikkus suur, aga kui Rita tegi alguse lahti saksa keelse Marlene Dietrichi Lily Marleeniga, saadi sellest julgustust.

Selgus et meie hulgas on palju häid lauljaid ja mitme laulu aeg laulsid kõik koos koorina. Esitlusele tulid laulud Anne Veski, Koit Toome,

Üllar Jörbegi, Maarja-Liis Ilusa, Georg Otsa, Rammsteini ja teiste Eesti ja maailma tähtede repertuaarist.

Pärast magusat und, mis jäi osadel küll üsna lühiseks, lõpetasime talvekooli Armastuse meditatsiooniga.

Lõpetuseks tõdeti , et kokkusaamine oli vahva ja kõik jäävad ootama augustis toimuvat suvelaagrit.

Suured tänud: Kaire Talviste, Ülle Lichtfeldt ja Kirki Kubri. Täname ka  toimumiskoha perenaist, kelle nime me kahjuks teatud asjaoludel avaldada ei saa.